Titles you rated
Fast FiveRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0