Titles you rated
Dong YiRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5