Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Last SupperRated ★ 4.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Storm RidersRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5