Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 2.0
Kraven the HunterRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SisuRated ★ 2.0
ExterritorialRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
ZygoteRated ★ 3.5
Once AgainRated ★ 1.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
The Old WayRated ★ 2.0
Carry OnRated ★ 3.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 1.5
BurnRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0