Movies
Ratings
262
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The ReboundRated ★ 2.0
22 Jump StreetRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Sunshine CleaningRated ★ 2.5
Date and SwitchRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
Miracles from HeavenRated ★ 2.5
LeonRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0