Series
Ratings
27
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 2.0
GleeRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5