Series
Ratings
50
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
GleeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5