Series
Ratings
70
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
On AirRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
NCIS: New OrleansRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0