Series
Ratings
168
Queen of TearsRated ★ 5.0
Welcome to SamdalriRated ★ 5.0
ChocolateRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
If We Were A SeasonRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.5
My Golden LifeRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Hot BrothersRated ★ 4.0
Where Is My HomeRated ★ 4.0
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 4.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 4.5
Unexpected Business 2Rated ★ 4.0