Movies
Ratings
216
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 0.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5