Titles you rated
Fated to Love YouRated ★ 1.5
Fated to Love YouRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5- Family's HonorRated ★ 1.5
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.5
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 1.5
Vampire FlowerRated ★ 1.5
Thunder StoreRated ★ 3.5- Thunder Store 2Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 0.5