Titles you rated
Princess HoursRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0