Series
Ratings
12
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 0.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0