Movies
Ratings
80
SerendipityRated ★ 0.5
Bend It Like BeckhamRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 0.5
Stuart LittleRated ★ 1.0
RideRated ★ 0.5
Christmas in AugustRated ★ 2.5
What Women WantRated ★ 2.0
The Nanny DiariesRated ★ 2.0
What Happens in VegasRated ★ 1.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 1.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 1.0
HitchRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 1.5
50 First DatesRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 2.0
TedRated ★ 2.5