Titles you rated
My WayRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 1.0