Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Black KnightRated ★ 1.5
Miss MermaidRated ★ 2.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
All InRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
All About My MomRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0