Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Mood of the DayRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Look Both WaysRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The Last CastleRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0