Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5