Titles you rated
The LegendRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0