Titles you rated
White ChristmasRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Sweden LaundryRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0