Titles you rated
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0