Movies
Ratings
49
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5