Series
Ratings
49
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0