Titles you rated
Crime SceneRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Radiant OfficeRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 1.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0