Movies
Ratings
716
ParasiteRated ★ 5.0
BrightburnRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
Gloomy SundayRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
The SeagullRated ★ 0.5
Take PointRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 0.5
DefaultRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5