Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 0.5
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0