Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 2.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
TripleRated ★ 1.5
9 End 2 OutsRated ★ 2.5
Hot BloodRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 1.5
The Great DoctorRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 2.5
The Great SeerRated ★ 1.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0