Movies
Ratings
17
PunchRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5