Movies
Ratings
435
Past LivesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Love at Second SightRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0