Movies
Ratings
409
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 2.0
KikujiroRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 1.5
HellboyRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 1.5
Death BellRated ★ 1.5
Everybody Has SecretsRated ★ 2.0