Titles you rated
Gossip GirlRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0