Movies
Ratings
141
Batman BeginsRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
All for LoveRated ★ 2.5