Movies
Ratings
152
Begin AgainRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5