Titles you rated
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5