Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Rough PlayRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0