Movies
Ratings
101
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Modern BoyRated ★ 2.0
The Naked KitchenRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 2.5
Little Black DressRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
JunoRated ★ 2.5
Crush and BlushRated ★ 3.0