Titles you rated
The Equalizer 2Rated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0