Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 2.5
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.5
Daughters-in-LawRated ★ 4.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0
Give Me FoodRated ★ 1.5
My Husband's WomanRated ★ 3.5
Shining RomanceRated ★ 2.5
Angel's RevengeRated ★ 2.5
Endless LoveRated ★ 2.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
TemptationRated ★ 1.5
Hooray for LoveRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 0.5
Hotel KingRated ★ 2.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0