Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0