Movies
Ratings
132
The TowerRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.0