Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0