Titles you rated
CarolRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0