Movies
Ratings
29
HerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
Patema InvertedRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 5.0
Tokyo GirlRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 1.5
The Hot ChickRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0