Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0