Movies
Ratings
83
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 2.5
The ChorusRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5