Titles you rated
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 2.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 1.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0