Movies
Ratings
1393
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
LOST AND FOUNDRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Kung Fu JungleRated ★ 2.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
King ArthurRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.5
The Big PictureRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0