Series
Ratings
87
SignalRated ★ 4.0
Golden CrossRated ★ 3.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 2.5
Shining RomanceRated ★ 2.0- VirtueRated ★ 3.0
- Ad MadnessRated ★ 3.0
- Haneuljae's MurderRated ★ 3.0
- School 2Rated ★ 3.0
- One of A PairRated ★ 3.0
TemptationRated ★ 1.5
Two MothersRated ★ 1.5
Royal FamilyRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 1.5
Six SiblingsRated ★ 2.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
One Warm WordRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 1.5- Loving YouRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 3.0