Movies
Ratings
163
Public EnemyRated ★ 4.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0