Titles you rated
LobbyRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0